AVVIKANDE ÖPPETTIDER

30/10, Fredag - 07.00-14.00
(dag före Alla helgons dag)

JUL & NYÅR

24/12, Julafton - Stängt
25/12, Juldagen - Stängt
28/12, Måndag - Stängt
29/12, Tisdag - Stängt
30/12, Onsdag - Stängt
31/12, Nyårsafton - Stängt
1/1, Nyårsdagen - Stängt
4/1, Måndag - 07.00-16.00
5/1, Tisdag - 07.00-14.00
(dag före Trettondedag jul)
6/1, Trettondedag jul - Stängt

 


Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Kontaktinformation

Här hittar du kontaktuppgifter till vårt kontor och våra medarbetare.


Huvudkontor: 08-96 70 44
 

Telefontider
Måndag till fredag 07:00 – 16:00
Lunchstängt 12:00 – 13:00

Adress
Tebo Byggtillbehör AB
Blygatan 5
195 72 Rosersberg

Email: info@tebo.se
Order: order@tebo.se
Reklamation: reklamation@tebo.se

Organisationsnr: 556793-4483

 
 

SÄLJARE

Robin Sörman
Säljare Mellan & Norr
070-101 66 12
robin.sorman@tebo.se

Oskar Nilsson
Säljare Öst
070-729 41 32
oskar.nilsson@tebo.se

Peder Forslund
Säljare Syd
070-729 03 40
peder.forslund@tebo.se

Robin Sjögren
Försäljningsansvarig

08-594 799 20
robin.sjogren@tebo.se

 

INNESÄLJARE

Patric Harbeck
Innesäljare

08-594 799 02
patric.harbeck@tebo.se

Madeleine Davidsson
Innesäljare
08-594 799 01
madeleine.davidsson@tebo.se

Caroline Vesterholm
Inköps- & försäljningskoordinator

08-594 799 05
caroline.vesterholm@tebo.se

 

VD

Martin Palmkvist
VD
08-594 799 11
martin.palmkvist@tebo.se

Sara Brännbäck
Vice VD

08-594 799 09
sara.brannback@tebo.se

 

EKONOMI

Sandra Fältström
Ekonomiansvarig
08-594 799 21
sandra.faltstrom@tebo.se

Anette Solvik
Ekonomiassistent

08-594 799 04
anette.solvik@tebo.se

 

INKÖP OCH PRODUKTER

Juan Voigt
Inköpare

08-594 799 15
juan.voigt@tebo.se

Caroline Vesterholm
Inköps- & försäljningskoordinator

08-594 799 05
caroline.vesterholm@tebo.se

 

MARKNAD

Sara Brännbäck
Marknadsansvarig

08-594 799 09
sara.brannback@tebo.se

Elina Nilsson
Grafisk formgivare

08-594 799 13
elina.nilsson@tebo.se

Sara Palmkvist
Kommunikatör

08-594 799 14
sara.palmkvist@tebo.se

 

LAGER OCH LOGISTIK

Mikael Elfstr&oum
Lageransvarig

08-594 799 17
lager@tebo.se

Linus Alkelid
08-594 799 06
lager@tebo.se

Jonas Conrah

Faraidun Amini