AVVIKANDE ÖPPETTIDER

18/4, Skärtorsdag - 07.00-14.00
19/4, Långfredag - Stängt
22/4, Annandag påsk - Stängt
30/4, Valborgsmässoafton - 07.00-14.00
1/5, Första maj - Stängt
29/5, Onsdag - 07.00-14.00
30/5, Kristi himmelsfärds dag - Stängt
5/6, Onsdag - 07.00-14.00
6/6, Nationaldagen - Stängt

21/6, Midsommarafton - Stängt

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Kontaktinformation

Här hittar du kontaktuppgifter till vårt kontor och våra medarbetare.


Huvudkontor: 08-96 70 44
 

Telefontider
Måndag till fredag 07:00 – 16:00
Lunchstängt 12:00 – 13:00

Adress
Tebo Byggtillbehör AB
Blygatan 5
195 72 Rosersberg

Fax: 08-92 76 10
Email:info@tebo.se

Organisationsnr: 556793-4483

 
 

SÄLJARE

MELLAN & NORR
Robin Sörman, säljare
070-101 66 12
robin.sorman@tebo.se

SYDÖST
Håkan Glennvall, säljare
070-237 04 32
hakan.glennvall@tebo.se

ÖST
Oskar Nilsson, säljare
070-729 41 32
oskar.nilsson@tebo.se

Robin Sjögren, försäljningsansvarig
08-594 799 20
robin.sjogren@tebo.se

SYDVÄST
Peder Forslund, säljare
070-729 03 40
peder.forslund@tebo.se

 
 

INNESÄLJARE

Niklas Baumgarten, innesäljare
08-594 799 01
niklas.baumgarten@tebo.se

Caroline Vesterholm, innesäljare
08-594 799 05
caroline.vesterholm@tebo.se

 
 

 

VD

Martin Palmkvist
08-594 799 11
martin.palmkvist@tebo.se

Sara Brännbäck, vice VD
08-594 799 09
sara.brannback@tebo.se

 


 

EKONOMI

Sandra Fältström, ekonomiansvarig
08-594 799 21
sandra.faltstrom@tebo.se

Anette Solvik, ekonomiassistent
08-594 799 04
anette.solvik@tebo.se

Daniel Lövgren, controller
08-594 799 06
daniel.lovgren@tebo.se

 


 

INKÖP OCH PRODUKTER

Juan Voigt, inköpare
08-594 799 15
juan.voigt@tebo.se

Alexander Laschitza, inköpare
08-594 799 02
alexander.laschitza@tebo.se

 

 


 

MARKNAD

Sara Brännbäck, marknadsansvarig
08-594 799 09
sara.brannback@tebo.se

Elina Nilsson, grafisk formgivare
08-594 799 13
elina.nilsson@tebo.se

Sara Palmkvist, kommunikatör
08-594 799 14
sara.palmkvist@tebo.se

 


 

LAGER OCH LOGISTIK

Mikael Elfström, lageransvarig
08-594 799 17
lager@tebo.se

Anders Pasanen, logistikansvarig
08-594 799 22
anders.pasanen@tebo.se

Joaquin Ramos-Olea

Jonas Conrah

Linus Alkelid