AVVIKANDE ÖPPETTIDER

3 november, dag före röd dag - 07.00-14.00

 

Kontaktinformation

Här hittar du kontaktuppgifter till vårt kontor och våra medarbetare.


Huvudkontor: 08-96 70 44
 

Telefontider
Måndag till fredag 07:00 – 16:00
Lunchstängt 12:00 – 13:00

Adress
Tebo Byggtillbehör AB
Blygatan 5
195 72 Rosersberg

Fax: 08-92 76 10
Email:info@tebo.se

Organisationsnr: 556793-4483

 
 

SÄLJARE

MELLAN & NORR
Robin Sörman, säljare
070-101 66 12
robin.sorman@tebo.se

SYDÖST
Håkan Glennvall, säljare
070-237 04 32
hakan.glennvall@tebo.se

ÖST
Oskar Nilsson, säljare
070-729 41 32
oskar.nilsson@tebo.se

Robin Sjögren, försäljningsansvarig
08-594 799 20
robin.sjogren@tebo.se

SYDVÄST
Peder Forslund, säljare
070-729 03 40
peder.forslund@tebo.se

 
 

INNESÄLJARE

Niklas Baumgarten, innesäljare
08-594 799 01
niklas.baumgarten@tebo.se

Caroline Vesterholm, innesäljare
08-594 799 05
caroline.vesterholm@tebo.se

 
 

 

VD

Martin Palmkvist
08-594 799 11
martin.palmkvist@tebo.se

Sara Brännbäck, VD-assistent
08-594 799 09
sara.brannback@tebo.se

 


 

EKONOMI

Sandra Fältström, ekonomiansvarig
08-594 799 21
sandra.faltstrom@tebo.se

Anette Solvik, ekonomiassistent
08-594 799 04
anette.solvik@tebo.se

Daniel Lövgren, controller
08-594 799 06
daniel.lovgren@tebo.se

 


 

INKÖP OCH PRODUKTER

Juan Voigt, inköpare
08-594 799 15
juan.voigt@tebo.se

Theresa Lindén, inköpare
08-594 799 02
theresa.linden@tebo.se

 


 

MARKNAD

Sara Brännbäck, marknadsansvarig
08-594 799 09
sara.brannback@tebo.se

Elina Nilsson, grafisk formgivare
08-594 799 13
elina.nilsson@tebo.se

 


 

LAGER OCH LOGISTIK

Mikael Elfström, lageransvarig
08-594 799 17
lager@tebo.se

Anders Pasanen, vice VD & logistikansvarig
08-594 799 22
anders.pasanen@tebo.se

Claudia Walisiewicz

Jonas Conrah

Joaquin Ramos-Olea

Alexander Laschitza