AVVIKANDE ÖPPETTIDER

6/4, Skärtorsdagen - 07.00-14.00

7/4, Långfredagen - Stängt

10/4, Annandag påsk - Stängt

1/5, Första maj - Stängt

17/5, Onsdag - 07.00-14.00

18/5, Kristi himmelsfärds dag - Stängt

5/6, Måndag - 07.00-14.00

6/6, Nationaldagen - Stängt

23/6, Midsommarafton - Stängt

Medarbetare

SÄLJARE

Oskar Nilsson
Säljare Öst
070-729 41 32
oskar.nilsson@tebo.se

Robin Sörman
Säljare Mitt
070-101 66 12
robin.sorman@tebo.se

Jonas Lundmark
Säljare Norr
070-101 68 22
jonas.lundmark@tebo.se

 

Jonas Mathiasson
Säljare Väst
070-237 04 32
jonas.mathiasson@tebo.se

Peder Forslund
Säljare Syd
070-729 03 40
peder.forslund@tebo.se

Robin Sjögren
Försäljningsansvarig
08-594 799 20
robin.sjogren@tebo.se

 

VD

Martin Palmkvist
VD
08-594 799 11
martin.palmkvist@tebo.se

INNESÄLJARE

Patric Harbeck
Innesäljare
08-594 799 02
patric.harbeck@tebo.se

.

Madeleine Davidsson
Innesäljare
08-594 799 01
madeleine.davidsson@tebo.se

 

INKÖP OCH PRODUKTER

Juan Voigt
Inköpare
08-594 799 15
juan.voigt@tebo.se

Caroline Vesterholm
Inköps- & försäljningskoordinator
08-594 799 05
caroline.vesterholm@tebo.se

 

EKONOMI

Sandra Fältström
Ekonomiansvarig
08-594 799 21
sandra.faltstrom@tebo.se

Parisa Tavasoli
Ekonomiassistent
08-594 799 04
parisa.tavasoli@tebo.se

 

MARKNAD

Sara Brännbäck
Marknadsansvarig & Vice VD
08-594 799 09
sara.brannback@tebo.se

Elina Nilsson
Grafisk formgivare
08-594 799 13
elina.nilsson@tebo.se

 

LAGER OCH LOGISTIK

Mikael Elfström
Lageransvarig
08-594 799 17
mikael.elfstrom@tebo.se

Linus Alkelid
08-594 799 06
linus.alkelid@tebo.se

Jonas Conrah
lager@tebo.se

Faraidun Amini
lager@tebo.se


Söker du allmänna kontaktuppgifter? Se vår kontakta oss-sida.